• Obrázek 9.8.2007 Rozhodčí v akci o prázdninách

  Poslední červencový víkend se konaly dvě ragbyové akce, kterých se zúčastnili i rozhodčí SRR ČSRU. Ve Stockholmu se konal za účasti více než 60 týmů z celé Evropy 15. ročník turnaje Stockholm Tens, kde nás reprezentovali Štěpán Čekal a Tomáš Breburda. V pražské Hostivaři na přehradě se sešli fanoušci plážového ragby při 6. ročníku G2 KB Beach Rugby . Celý turnaj odřídili rozhodčí Jaroslav Bednařík, Jiří Livers, Roman Vítek a částečně jim pomohl i Tomáš Tůma. Zprávu ze Stockholmu nám poslal Štěpán Čekal.

  Více zde >>
 • Obrázek 8.7.2007 Soutěž na prázdniny

  Protože jsou prázdninové měsíce chudší na ragbyové dění, připravil pro nás kolega Tomáš Breburda s manželkou malou soutěž, která má potěšit, zabavit a především zkrátit čekání, než se ragbyová kola roztočí opět na plné obrátky.

  Více zde >>
 • Obrázek 20.6.2007 Nominace na mezinárodní akce

  FIRA-AER a SRR ČSRU provedla nominaci rozhodčích na mezinárodní akce, které se budou konat na konci června a v červenci.

  Více zde >>
 • Obrázek 13.6.2007 Václav Heřman – 2. finále KB Extraligy 2007

  Druhý finálový zápas KB Extraligy RC Tatra Smíchov - RC Říčany 23. 6. 2007 od 11 hodin na stadionu pod Strahovem bude řídit Václav Heřman z Prahy.

  Více zde >>
 • Obrázek 13.6.2007 Jaroslav Bednařík – 1. finále KB Extraligy 2007

  První finále KB Extraligy RC Říčany - RC Tatra Smíchov 17. 6. 2007 od 14 hodin na stadionu Josefa Kohouta v Říčanech bude rozhodovat Jaroslav Bednařík z Brna.

  Více zde >>
 • Obrázek 5.6.2007 Dresy pro rozhodčí

  Využijte možnosti opatřit si rozhodcovský dres, třeba v letní variantě (krátký rukáv) nebo v jiné barvě. Možnost objednání černých trenýrek.

  Více zde >>
 • Obrázek 30.5.2007 Školení nových rozhodčích

  Sbor rozhodčích ragby ČSRU připravuje školení nových rozhodčích ragby. Školení se uskuteční v průběhu turnaje ME U20 v Praze na přelomu srpna a září. Přesné datum a délka bude zveřejněno později v návaznosti na plán zápasů.

  V případě zájmu o získání licence rozhodčího kontaktujte do 30. 6. 2007: Tomáše Tůmu

  TT, 30. 5. 2007

  Více zde >>
 • Obrázek 29.5.2007 DOTEK PAUZA - jeden pokyn

   
  Paddy O´Brien, Manager Rozhodčích IRB, vydal pokyn rozhodčím k praktickému použití Pravidel ragby. Obsahuje také úpravu výslovnosti pokynů při vázání mlýna. Instrukce se týkají použití na RWC 2007 a zasahují jednotlivé aspekty mlýnu, autového seřazení, skládky a maulu.
   
  Vázání mlýnů bylo diskutováno v „Law Project Group“ a „Rugby Committee“. Bylo zjištěno, že některé země se adaptovali lépe než jiné, ale důležitá je před RWC jednotnost instrukcí. V této fázi zůstávají Pravidla ragby nezměněná, ale časování a kadence pokynů jsou zmíněny v tomto materiálu.

  Více zde >>
 • Obrázek 2.5.2007 Rozhodčí pro RWC 2007

  IRB nominovala minulý týden tým rozhodčích, kteří budou rozhodovat utkání Rugby World Cup 2007. Tým je rozdělen na 12 rozhodčích a 13 pomezních rozhodčích. Někteří rozhodčí se také již v minulosti objevili při řízení nějakého mezistátního utkání v Česku nebo řídili některé z utkání českého mužstva (zvýrazněni tučně).

   

  Více zde >>
 • Obrázek 1.5.2007 Zážitky z Ukrajiny

  V pátek 27. dubna jsem vyrazil do Kyjeva ke svému druhému mezistátnímu zápasu letošní sezóny. Ukrajina - Německo bylo utkání o první místo ve skupině, proto jsem očekával velmi bojovné a vyrovnané utkání, což se nakonec potvrdilo.

  Více zde >>

Powered by © Innoxia WebCreatio 0.2.7-rc5